Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +38 095 532-27-30
м. Київ, вул. Левандовська 3А

Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp095 532-27-30


Записатись на прийом

UA

RU

Гіпнотерапія. Вам потрібен сеанс гіпнотерапії?

У Вас душевні страждання?

Вам ніхто не може допомогти?

Тоді Вам необхідний сеанс гіпнотерапії.

Як відбувається гіпнотерапія

Далі в цій статті Ви дізнаєтесь:

Дослідження показують, що гіпнотерапія це ефективний спосіб корекції багатьох психологічних, фізичних і поведінкових проблем і станів.

Гіпнотерапія: що ж це за метод і як вона працює?

Гіпнотерапія що це? Як працює?

Гіпнотерапія, також відома як гіпноз, є формою психотерапії, при якій використовується розслаблення, відстороненість від навколишнього світу і заглибленість у внутрішній світ для того щоб змінитися на глибинному рівні. Сеанс гіпнотерапії використовує високу концентрацію уваги для досягнення високого рівня усвідомленості. Іншими словами, це «транс» або змінений стан свідомості.

Цю форму терапії вважають альтернативною медициною, коли зцілення відбувається завдяки використанню сили свого розуму, для того щоб усунути або зменшити безліч складнощів, таких як психологічні розлади, фобії і паніка, руйнівні або небезпечні звички (наприклад, куріння і / або алкоголь). Метою терапії з використанням гіпнозу є створення позитивних змін в людині, коли він / вона знаходиться зміненому свідомості або напівсні.

Гіпнотерапія допомагає з'ясувати причини психологічних складнощів або порушень?

Дійсно. Сеанс гіпнотерапії проводитися наступним чином: психолог допомагає клієнту розслабитися і відкритися. У цій ситуації психолог завдяки використанню гіпнотичних методів переводить людину в гіпноз або «транс», і разом вони відкрито і безпечно досліджують хворобливі, травмуючі і пригнічені спогади, які, як правило, «приховані» від свідомості.

Змінена свідомість допомагає клієнтам поглянути на реальні ситуації, почуття і події в «іншому світлі», наприклад на складні взаємини, або лякаючі ситуації: страх перед сценою, робочі конфлікти, залежність, деструктивна поведінка.

Перебуваючи «під гіпнозом», людина стає більш «відкритою» для пропозицій і вказівок гіпнотерапевта або психолога. В результаті він / вона може внести позитивні зміни у своє життя.

Гіпнотерапія - для чого використовується?

Для чого використовується гіпнотерапія

Цей вид терапії використовується для лікування широкого спектру станів, психічних розладів і проблем, таких як:

Важливо: Клієнти, у яких є психотичні симптоми, такі як марення або галюцинації, повинні проконсультуватися з кваліфікованим гіпнотерапевтом, психологом або психіатром, перед сеансом гіпнотерапії.

Сеанс гіпнотерапії: що відбувається?

Сеанс гіпнотерапії передбачає стан відстороненості і розслаблення, який досягається завдяки навіюванню. Клієнт занурюється у внутрішній світ, «бачить» різноманітні образи, виникають незвичайні відчуття. Цей стан нагадує приємну нетривалу відпустку, під час якої відбуваються важливі внутрішні зміни, більш того, сам по собі стан гіпнотичного трансу корисний для нервової системи і всього організму в цілому.

Які методи зазвичай використовуються в гіпнотерапії?

Двома основними методами гіпнотерапії є навіювання і регресія.

Що відбувається під час сеанса гіпнотерапії: навіювання та регресія

Що таке навіювання?

Гіпнотерапія з використанням навіювань ґрунтується на здатності людини реагувати на пропозиції та рекомендації гіпнотерапевта, під час перебування в «трансовому» або зміненому стані свідомості. Цей метод зазвичай використовується для контролю або припинення небажаних або шкідливих звичок, таких як куріння, азартні ігри, виривання волосся і переїдання. Дослідження показали, що гіпнотичне навіювання допомагає людям з хронічним болем. Також, дослідженнями підтверджено, що гіпнотерапія з використанням навіювань зміцнює позитивну і здорову поведінку, таку як мотивація і впевненість в собі.

Крім того, це гіпнотичне навіювання допомагає клієнтам «розкрити» психологічний корінь проблеми або симптому, наприклад, корінь соціальної тривоги, депресії і / або травми в минулому. Важливо розуміти, що почуття або спогади, пов'язані з травмою, мають тенденцію «ховатися» в несвідомій пам'яті, так що людина не запам'ятовує (на свідомому рівні) травму, яку він / вона пережив.

Що таке регресія?

Регресія в гіпнотерапії надзвичайно ефективна для «глибокого проникнення» в підсвідомість і вилучення пригнічених спогадів або травм, які викликають психологічні розлади, стан психічного нездоров'я і / або проблемної поведінки.

Цей метод, також називають «регресивним гіпнозом», носить більш дослідний характер. Фактично, головна мета регресії - визначити основну причину, проблему, розлад і / або симптом розладу особистості.

Під час регресивної гіпнотерапії психолог спочатку гіпнотизує людину, приводячи його / її в розслаблений стан. Потім психолог допомагає цій людині вивчити минулі події в його / її минулому житті. Мета полягає в тому, щоб досліджувати несвідомі спогади людини про згадані подію (ї), щоб він / вона міг звільнитися від них.

Як зрозуміти, що вам потрібен сеанс гіпнотерапії?

Це залежить від вашої проблеми і від того, яку мету ви хочете досягти. Справа в тому, що дослідження тільки зараз починають відкривати переваги гіпнотерапії для вирішення психологічних проблем. Фактично, сеанси гіпнотерапії тільки недавно стали основною альтернативою лікування для людей, які хочуть позбутися від «шкідливих звичок», протистояти минулим травмам, згадати речі, які свідомо «забули», послабити хронічний емоційний і / або фізичний біль і зменшити стрес в своєму житті.

Отже, дослідження показують, що це альтернативне психотерапевтичне лікування надзвичайно корисне для широкого спектру психологічних, фізичних і поведінкових проблем. Тим не менш, важливо відзначити, що, хоча гіпнотерапія вважається додатковим чи альтернативним лікуванням, вона все ж є строго регламентованою, законною формою психотерапії, яка використовується, щоб допомогти людям впоратися з психологічними проблемами.

Сеанс гіпнотерапії також використовується, щоб усунути фізичну, психічну, емоційну, небажану поведінку (наприклад: куріння, залежність, переїдання, виривання волосся, звичку гризти нігті) і психологічні симптоми (наприклад: безсоння, паніка, ПТСР, фобії і депресія). Тому завдяки сеансам гіпнотерапії люди (молоді і старі) можуть почати жити щасливим і здоровим життям.

Крім того, гіпноз також довів свою ефективність в лікуванні наркоманії в деяких випадках.

Як вибрати гіпнотерапевта?

Як вибрати гіпнотерапевта?

Довіра є ключовим компонентом гіпнотерапії, тому вкрай важливо, щоб ви довіряли людині, яка буде занурювати вас у гіпнотичний стан. Так як, гіпнотерапію можна порівняти зі скальпелем, який рятує життя в руках хірурга або вбиває в руках шарлатана, то зверніть увагу на освіту і досвід гіпнотерапевта.

Гіпнотерапевти які працюють в Центрі Гіпнозу і психотерапії мають якісну українську та міжнародну освіту в області психології, психотерапії, психоаналізу, гіпнозу і гіпнотерапії, а також досвід роботи більше 10 років! Вірте в краще, довіряйте кращим - звертайтеся до нас!

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

095 532-27-30

Останнє редагування: 12.04.2020Наші переваги

Працюємо:
з 2006 року
Клієнтів:
більше 6000
Результат:
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
на прийом
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт с 09:00 до 22:30
сб с 10:00 до 22:30

 

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa MasterCard