Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp+380955322730


UA

RU

Гіпноз як спосіб позбутися невпевненості

Люди мріють про любов, багатство, славу, про інше більш буденне. Але деякі люди мріють про відчуття впевненості у собі. Деяким вдалося зробити цю мрію реальністю.

Ідея, що ми не досить гарні імплантується, коли діти дуже часто виявляються осторонь, без уваги батьків. Зростаюча свідомість дитини доходить висновку (цілком справедливо), що він буде любим, якщо він тихий, залишається осторонь, і не заподіює неприємностей. У цих умовах діти набувають боязні досліджувати і ризикувати, або приймати свої власні рішення для різних завдань.

Такий розвиток може призвести до хронічної низької самооцінки. Ви можете відчувати себе невпевнено, тому що ви не зовсім впевнені, що ви «нормальний». У такому випадку, вам, за своєю суттю незручно з собою, а також з іншими. Симптоми низької самооцінки мають передбачувані наслідки. Є моделі поведінки, породжені низькою самооцінкою.

Проблема низької самооцінки широко поширена. Навіть такі люди, як актриса Анджеліна Джолі ставши відомою, сказала: «це неймовірно, що все це сталося зі мною». Модель Сінді Кроуфорд, актори Бен Аффлек і Дрю Беррімор заявили що вони іноді страждають від відсутності безпеки і впевненості.

Низька самооцінка є прогресивною і може посилитися, якщо не буде вирішена. Дуже часто низька самооцінка сприяє смерті в результаті самогубства або нещасного випадку. Люди з низькою самооцінкою схильні до алкоголізму, наркоманії, розладів харчової поведінки, хвороб серця, раку або інсульту.

Використовуючи гіпноз ви можете звільнити себе від хронічної низької самооцінки і набути внутрішніх механізмів, які вам знадобляться для досягнення своєї мрії. Ви можете, нарешті, стати впевненим у собі і рішучим.

Гіпноз — простий і ефективний спосіб підвищити впевненість і рішучість.

Цей ефективний метод дозволяє отримати швидкий результат, в той час і в тому місці, яке зручно для вас.

Нарцисизм - механізм компенсації невпевненості

Нещодавно опубліковані дослідження підтверджують більш ранні здогадки, що нарцисизм є одним з проявів низької самооцінки, а точніше може бути проявом компенсуючої поведінки при невпевненості та низькій самооцінці. «Зокрема результати показують, що нарцисизм краще розуміти як компенсаторну адаптацію для подолання та приховування низької самооцінки», — Mary Kowalchyk, провідний автор статті та аспірант Нью-Йоркського університету під час дослідження.

Посилання на журнал:
Mary Kowalchyk, Helena Palmieri, Elena Conte, Pascal Wallisch. Narcissism through the lens of performative self-elevation. Personality and Individual Differences, 2021; 177: 110780 DOI 10.1016/j.paid.2021.110780

Виберіть тип лікувальної сесії:

Ви можете зателефонувати фахівцю або написати нам повідомлення, і почати роботу

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Останнє редагування: 13.10.2022

Також читайте:

Статті по темі:

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижче

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт з 09:00 до 20:30
сб з 10:00 до 20:30


Адреса:
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду в центр гіпнозу та психотерапії

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa
MasterCard

Оплата частинами

© 2006–2023
Гіпноз. Гіпноз Київ. Лікування гіпнозом.
Центр гіпнозу та психотерапії.

Всі права захищені.