Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp+380955322730


UA

RU

Як позбутися від страхів за допомогою гіпнозу? Нормальні і ненормальні страхи.

Ви страждаєте від страхів?

Вам потрібна допомога?

Ми допоможемо Вам позбутися від страхів і фобій.

Етапи лікування страхів

Етапи лікування гіпнозом

1
1й етап - записатись на консультацію
Записуєтесь на
консультацію
2
2й етап - пройти сеанси гіпнозу
Проходите
сеанси гіпнозу
3
3й етап - без медикаментів
Без шкоди від
медикаментів
4
4й етап - радіти здоровому життю
Радієте
здоровому життю

Далі в цій статті Ви дізнаєтесь:

Які страхи є нормальними, а які ні?

Безліч страхів, які присутні у людей, є цілком нормальними і служать для того щоб зберегти нам життя. Такими є страхи реальних небезпек, наприклад: вогню, висоти. Нормальні страхи є природними і не потребують лікування.

Але існує безліч аномальних або ірраціональних страхів. Це непереборний та необгрунтований страх об'єктів або ситуацій, які представляють невелику реальну небезпеку, проте викликають занепокоєння і уникання. На відміну від короткочасного занепокоєння, яке ми можемо відчувати, коли проходимо співбесіду, ірраціональні страхи довготривалі, викликають інтенсивні фізичні та психологічні реакції і можуть вплинути на нашу здатність нормально функціонувати на роботі, в школі або в соціальних умовах.

Ірраціональні побоювання є однією з найбільш поширених психологічних проблем, і багато з них потрібно лікувати. Якщо конкретний страх впливає на ваше повсякденне життя, є сучасний метод лікування, який допоможе вам подолати це почуття раз і назавжди.

Які ненормальні страхи існують?

Отже, ірраціональні страхи - це страхи перед конкретними об'єктами або ситуаціями, не пов'язаними з фактичним ризиком для життя. Існує багато різних страхів, і немає нічого незвичайного в тому, щоб відчувати тривожні відчуття щодо більш ніж одного об'єкта або ситуації. Страхи можуть виникати поряд з іншими видами тривожних розладів.

Найбільш поширені ірраціональні страхи такі:

Кожен страх називається своїм власним терміном.

Ось приклади найбільш поширених страхів: акрофобія або страх висоти, клаустрофобія або страх замкнутого простору, арахнофобія або страх павуків, аерофобія або страх літака, та ін.

Незвично коли людина починає відчувати тривогу в зв'язку з конкретними об'єктами або ситуаціями після 30 років, більш того більшість ірраціональних побоювань починаються в ранньому дитинстві, підлітковому віці або ранньому дорослому віці.

Зазвичай перебільшений страх чогось може бути викликаний стресовим досвідом, страшною подією або батьком або членом сім'ї з подібною страхом, який дитина може «вивчити».

Лікування страхів гіпнозом. Нормальні і ненормальні страхи. Як позбутися страхів?

Як страх впливає на самопочуття людини?

Незалежно від того, який ірраціональний страх є у людини, в ситуації остраху людина може відчувати наступне:

Позбутися страху: Коли слід звернутися за допомогою?

Необґрунтований страх може дратувати і створювати дискомфорт - наприклад, хтось піднімається сходами замість ліфта або їде поїздом замість літака, якщо це серйозно порушує життя, то настав час звернутися за професійною допомогою для того щоб назавжди позбутися від страху.

Дитячі страхи, такі як страх темряви, монстрів або самотності, є звичайним явищем, і більшість дітей переростають їх. Але якщо у дитини є постійний, надмірний острах чогось, який заважає повсякденному життю вдома або в школі, то дитині потрібна професійна допомога.

Гіпноз допоможе позбутися страху.

У Центрі гіпнозу та психотерапії ми допомагаємо людям позбутися від надмірного занепокоєння в зв'язку з різноманітними об'єктами або ситуаціями за допомогою гіпнозу.

Гіпноз допоможе відновити природну впевненість в собі, дозволить заспокоїтисm та відновити контроль, навіть у складних ситуаціях.

Впродовж багатьох років клієнти, які боялися польотів на літаку після курсу гіпнотерапії літають без труднощів. Бізнесмени, які боялися виступати перед аудиторією після курсу гіпнотерапії виступають і беруть участь в переговорах впевнено. Багато клієнтів, які переживали напади паніки під час водіння автомобіля або боялися їздити по шосе, після курсу гіпнотерапії, водять автомобіль вільно без будь-яких обмежень.

Зробіть перший крок до впевненості - запишіться на консультацію до психотерапевта в Центр гіпнозу та психотерапії. Ми допомагаємо людям позбутися від психологічних проблем з 2006 року. Всі наші фахівці відповідальні і досвідчені. Разом ми переможемо ваш страх за допомогою гіпнозу і зробимо ваше життя барвистим і вільним! Для того, щоб позбавитись від страху в більшості випадком досить нетривалого курсу сеансів гіпнозу.

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Останнє редагування: 09.04.2020

Також читайте:

Статті по темі:

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижче

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт з 09:00 до 20:30
сб з 10:00 до 20:30


Адреса:
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду в центр гіпнозу та психотерапії

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa
MasterCard

Оплата частинами

© 2006–2023
Гіпноз. Гіпноз Київ. Лікування гіпнозом.
Центр гіпнозу та психотерапії.

Всі права захищені.