+38 095 532-27-30
м. Київ, вул Лаврська 9, корп 19


Записатись на прийом

UA

RU

Гіпноз у Києві

Центр гіпнозу і психотерапії / ЦГП / CHP

Наш центр є першим, одним з найбільших і авторитетних центрів з лікування гіпнозом в Україні. Наші гіпнотерапевти одні з кращих в країні. Якщо ви шукаєте гіпноз в м. Київ - звертайтесь до нас.

Лікування гіпнозом Київ:

Лікування тривоги / паніки / ВСД

Лікування залежностей

Лікування інших неврозів

Лікування депресії

Психологічні складнощі

Тренінги

Гіпноз це

Гіпноз - це тимчасовий стан свідомості, що характеризується звуженням його об'єму і різким фокусуванням на змісті навіювання, що пов'язано із зміною функції індивідуального контролю і самосвідомості.

Тобто — комплекс методик цілеспрямованого словесно-звукового впливу на психіку людини через загальмовану певним способом свідомість, що приводить до не усвідомлюваного виконання різних команд і реакцій, що знаходиться при цьому в штучно-викликаному стані загальмованості організму — дрімоти або псевдосну.

Вдень ми зазвичай проводимо близько чотирьох годин в стані сну наяву або природного занурення в гіпноз. Інший різновид гіпнозу — нічні сновидіння, що приходять зазвичай під час фази «швидкого сну». Нічні сновидіння, як правило, займають до трьох годин від загальної тривалості сну.

У повсякденному житті гіпноз викликається у нас нудною повторюваною рекламою, нав'язливими ораторами, комерційною пропагандою, виступами проповідників. При цьому ми на час перериваємо звучання свідомої частини нашого розуму (бета-хвилі енцефалограми мозку) і встановлюємо безпосередній зв'язок з підсвідомістю / не усвідомлюваним (альфа-хвилі).

Клінічний гіпноз — важливі особливості застосування:Наші переваги

Працюємо:
з 2006 року
Клієнтів:
більше 6000
Результат:
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
на прийом
+380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт с 10:00 до 20:00
сб с 11:00 до 15:00

 

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa MasterCard