Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp+380955322730


UA

RU

Лікування ВСД

Ви страждаєте від ВСД?

Вам потрібна допомога?

Ми допоможемо вам позбавитись від ВСД.

Етапи лікування ВСД

Етапи лікування гіпнозом

1
1й етап - записатись на консультацію
Записуєтесь на
консультацію
2
2й етап - пройти сеанси гіпнозу
Проходите
сеанси гіпнозу
3
3й етап - без медикаментів
Без шкоди від
медикаментів
4
4й етап - радіти здоровому життю
Радієте
здоровому життю

Лікування ВСД (Вегето судинної дистонії) гіпнозом

Сьогодні ВСД можна успішно лікувати. У Центрі гіпнозу та психотерапії проводиться лікування ВСД у двох напрямках. З одного боку застосовується гіпноз, з іншого боку поведінкова психотерапія.

Вегето-судинна дистонія (ВСД) — найпопулярніший сьогодні діагноз, який ставить лікар. Вегето-судинна дистонія — це не хвороба, а комплекс симптомів, пов'язаних з порушенням механізмів центральної нервової системи.

Давно відомо про чудовий вплив гіпнотичного стану на людину. Фізіологія гіпнотичного стану така, що всі системи та органи покращують свою роботу, приходять у стан рівноваги, але особливо сприятливо гіпноз впливає на нервову систему. Під впливом гіпнозу нормалізується автоматична регуляція артеріального тиску. Так само поліпшується автоматична регуляція травної, сечовидільної, ендокринної систем. Проходять спазми кровоносних судин. Таким чином, саморегуляція діяльності організму стає нормальною. Всі реакції приходять в норму.

У випадку роботи з людиною, яка страждає від вегето-судинної дистонії, гіпнолог дає навіювання, направлене на поліпшення загального самопочуття і позбавлення від неприємних симптомів з боку фізіології.

Завдяки поведінковій психотерапії виробляються зміни способу життя, так щоб надалі запобігти повторенню ВСД.

Гіпноз — простий і ефективний метод лікування ВСД.

Історія Анни

Анна працювала за комп'ютером, в її офісі завжди було задушливо, але сьогодні вона як ніколи відчувала брак повітря. Вона вирішила зробити ковток води, встала, щоб дотягнутися до склянки, але трохи не впала через раптове запаморочення. Її занудило, задзвеніло у вухах і кинуло в жар. Вона відчула, як її серце тріпотить в грудях. У голові пронеслися думки про смерть або серцевий напад. Земля пішла з під ніг, Анна втратила свідомість. Незабаром вона прийшла до тями, колеги оточили її, хтось викликав швидку.

Лікарі швидкої надали Ганні першу допомогу і порекомендували звернутися до лікаря.

Лікар переконався що основні аналізи Анни в нормі і поставив діагноз ВСД (вегето-судинна дистонія), в якості лікування порекомендував приймати вітаміни.

Проте стан Анни не поліпшувався. Анна погано спала, у неї час від часу крутилася голова, частішало серцебиття, з'являлася нудота, кололо в грудях. Анну турбували думки про своє здоров'я, вона часто відчувала тривогу, почала боятися залишатися одна вдома ...

Вегето-судинна дистонія (ВСД). Симптоми

Перелік симптомів вегето-судинної дистонії (ВСД) досить значний, найчастіше зустрічаються:

З боку фізіології:

З боку психіки:

Вегето-судинна дистонія (ВСД). Причини

Сучасні вчені сходяться на думці, що головною причиною ВСД є стрес. Коли рівень стресу дуже високий, розвивається Вегето-судинна дистонія. Тобто стресове перевантаження порушує роботу нервової системи. У свою чергу розлад вегетативної нервової системи призводить до порушення тонусу судин і людина стикається з безліччю перерахованих вище симптомів ВСД.

Безперечно, в житті кожної людини досить стресу, але здатність переносити стрес у людей різна. Є люди, яких стрес спонукає до досягнення нових вершин. Інші відчувають себе вичавленим лимоном, кожен раз, коли начальник робить чергове зауваження.

Гарна новина полягає в тому, що рівень стійкості до стресу можна підвищити, а значить розвинути в собі здатність долати перешкоди без шкоди для психічного і фізичного здоров'я.

Основні фактори ризику ВСД наступні:

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Останнє редагування: 08.06.2020

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижче

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт з 09:00 до 20:30
сб з 10:00 до 20:30


Адреса:
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду в центр гіпнозу та психотерапії

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa
MasterCard

Оплата частинами

© 2006–2023
Гіпноз. Гіпноз Київ. Лікування гіпнозом.
Центр гіпнозу та психотерапії.

Всі права захищені.