Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp+380955322730

UA

RU

Лікування розладів харчування (розлади харчової поведінки - анорексія, булімія) гіпнозом

Марія Дьяконова про РХП разом з Наталією Гоцій на каналі Быть Гоций

Марія Дьяконова про РХП разом з Наталією Гоцій на каналі Быть Гоций

Як це не сумно, але багато людей в сучасному світі, страждають деяким типом розладу харчової поведінки (розлади харчування). Є люди, у яких проявляється анорексія, вони вибирають не їсти взагалі в надії зробити своє тіло таким, яким вони хочуть його бачити. Коли вони дивляться на себе в дзеркало, вони бачать людину із зайвою вагою, і будь-якими способами намагаються схуднути. Це звичайно включає дієту, голодування та інтенсивні тренування.

Ще одна поширена форма розладів харчової поведінки (розлади харчування) це звичка витрачати гроші на продукти харчування. Людина витрачає гроші на випивку, на продукти харчування, особливо такі, як солодощі та закуски. Потім дозволяє собі покуштувати «заборонені» калорійні страви у великих кількостях. Потім очищає себе від з'їденого викликаючи блювоту. Таким чином, вони дозволяють собі скуштувати страви, які вони вважають забороненими без необхідності мати справу з калоріями або збільшенням ваги. Булімія дуже схожа на обжерливість, але людина сприймає їжу нормально, в період між нападами переїдання.

Багато людей не усвідомлюють, що можуть використовувати гіпнотерапію (гіпноз та навіювання), когнітивно-поведінкову психотерапію, нлп для лікування розладів харчової поведінки (розлади харчування). Ви можете звернутися за допомогою до гіпнолога, щоб впоратися з розладом. Гіпнолог впроваджуватиме нові моделі харчової поведінки в вашу свідомість.

Лікування РХП (анорексії, булімії) гіпнозом

Багато людей з розладами харчової поведінки, використовують гіпноз, когнітивно-поведінкову психотерапію, нейролінгвістичне програмування для того, щоб позбутися від анорексії, булімії і компульсивного переїдання раз і назавжди. У гіпнотичному стані вам будуть навіяні нові харчові звички, які дозволять знайти самоконтроль.

Люди, що страждають від обжерливості, завдяки гіпнотерапії, та іншим методам психотерапії, усвідомлять, що можуть задовольнятися помірною кількістю їжі. Люди з булімією, зрозуміють, що можуть управляти собою. Люди з анорексією навчаться відчувати себе краще, і по-справжньому бачити себе. Використовуючи гіпноз ви можете навчитися справлятися зі своїми емоціями, а потім переходити до прийому їжі.

Гіпноз — простий і ефективний спосіб впоратися з розладом харчової поведінки.

Цей ефективний метод дозволяє отримати швидкий результат, в той час і в тому місці, яке зручно для вас.

Виберіть тип лікувальної сесії:

  • Лікування в нашому центрі
  • Лікування онлайн
  • Виїзд фахівця і лікування у вас вдома або в офісі.

Ви можете зателефонувати фахівцю або написати нам повідомлення, і почати роботу

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Останнє редагування: 12.01.2014

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижче

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%