UA

RU

Лікування депресії

У Вас депресія?

Вам потрібна допомога?

Ми допоможемо вам позбутися депресії.

Етапи допомоги при депресії

Етапи лікування гіпнозом

1
1й етап - записатись на консультацію
Записуєтесь на
консультацію
2
2й етап - пройти сеанси гіпнозу
Проходите
сеанси гіпнозу
3
3й етап - без медикаментів
Без шкоди від
медикаментів
4
4й етап - радіти здоровому життю
Радієте
здоровому життю

Свого часу, депресія і гіпноз вважалися несумісними, однак новітні методи гіпнотерапії депресії виявилися досить ефективними при лікуванні депресивних захворювань. Більше того, як свідчать останні дослідження, використання антидепресантів тривалий час не пов'язане зі значно кращою якістю життя, пов'язаним зі здоров'ям, порівняно з людьми з депресією, які не приймають ліки, 10.1371/journal.pone.0265928.

Депресія може підкрастися до вас несподівано. Пригнічений настрій, який, здається, ніколи не пройде. Втрата інтересу або задоволення від того, що раніше дійсно було важливим для вас.

Порушення сну і відчуття втоми більшу частину часу. А також зміна ваги, збудження, відчуття власної неповноцінності, надмірної або необґрунтованої провини, погана концентрація, і навіть думки про смерть і самогубство.

Більшість з нас відчували розчарування, неприйняття, приниження, втрати і багато інших переживань впродовж життя. Те, як ваш розум інтерпретує ці події, впливає на загальний стан психічного здоров'я.

Якщо ви страждаєте від депресії, то ваш погляд на життя, може бути дещо іншим. Зазвичай події:

Переконання, які живлять ці ідеї знаходяться глибоко в свідомості, але вони можуть бути змінені. Ви можете навчитися не сприймати події «близько до серця». Ви можете прийняти невизначеність навколишнього світу, існуючого поза вашим контролем. Ви можете прийняти, що події в житті не впливають на все ваше життя, а лише на короткий його період.

Використовуючи гіпноз когнітивні, поведінкові і психотерапевтичні методи можуть бути використані для навчання новим навичкам інтерпретації подій життя більш широко, враховуючи безліч можливостей і шляхів.

Найбільші ризики для депресії:

Це один з тих днів, коли занурюєшся в похмурі роздуми, немов чорна хмара закриває світло. Чим більше борешся з цим станом, тим більше в'язнеш в ньому. Будь яка свідома спроба боротися тільки підтверджує наявність депресії, зосереджує увагу на ній. Це час, коли потрібно зосередити увагу на чомусь позитивному і надихаючому. Ви можете подумати про способи не занурюватися в цей вир. Однак, це дуже важко зробити свідомо.

Використовуючи гіпноз створюються нові свідомі та несвідомі звички і способи мислення.

лікування депресії гіпнозом

Методи лікування депресії

Лікування депресії гіпнозом

Сучасний гіпноз виявився дуже ефективним засобом, що допомагає при лікуванні депресивних захворювань.

Ви повинні зосередити увагу на хороших подіях в минулому, а не на поганих. Якщо ви не можете згадати будь-які конкретні хороші моменти, то використовуйте свою уяву, щоб створити їх. Наприклад, візьміть сцену з фільму і перетворіть її в особисту пам'ять, як якщо б ви мріяли. Мрії так само потужні, як фактичні спогади. Ви повинні зосередити свою увагу на тому, чого ви хочете досягти в житті. Все, про що ви думаєте, ваш розум почне втілювати. Тому підтримуйте зосередження на майбутньому, а, не на минулому.

Маючи ряд приготованих хороших позитивних думок та образів, ви можете зосередитися на них і запобігти негативним думкам, взявши мислення під свій контроль. Тому що, ваша свідомість може бути дійсно зосереджена тільки на одній речі одночасно.

Це може здатися дивним, але ви немов встановлюєте щасливий перемикач, який можете використовувати, коли це необхідно.

Ви повинні вийти зі старої схеми поведінки. Вам потрібно створити новий позитивний образ мислення, щоб кожен раз коли виникають обставини, які зазвичай виступають тригером поглиблення депресії, ви вели себе по-іншому. Ви можете навчитися розслабляти все ваше тіло і вимикати, внутрішній голос, який тримає у кругообігу негативні думки.

Гіпноз може допомогти вам розвинути способи інтеграції цієї нової поведінки на вашому свідомому рівні, так щоб ви позбулися від депресії. Багато клієнтів не розуміють, що гіпнотерапія зробила зміни, поки вони не озираються назад. Так і повинно бути, тому що, процес лікування далекий від вашого свідомого розуму. Ключовим моментом є те, що уникнути депресивних думок для вашої свідомості важко, але легко для вашого несвідомого. Йдеться про підготовку вашого несвідомого і ослабленого контролю. Дозвольте нам допомогти вам найближчим часом.

Гіпноз простий спосіб вирішення проблеми депресії

Цей ефективний метод дозволяє отримати швидкий результат, в той час і в тому місці, яке зручно для вас.

Як почати лікування депресії у нас?

Виберіть тип лікувальної сесії:

Ви можете зателефонувати фахівцю або написати нам повідомлення, і почати роботу

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Останнє редагування: 13.07.2022

Також читайте:

Статті по темі:

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт з 09:00 до 22:30
сб з 10:00 до 22:30


Адреса:
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду в центр гіпнозу та психотерапії

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa
MasterCard

Оплата частинами

© 2006–2022
Гіпноз. Гіпноз Київ. Лікування гіпнозом.
Центр гіпнозу та психотерапії.

Всі права захищені.