Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp 095 532 27 30


UA

RU

Лікування депресії: все, що необхідно знати

Ви страждаєте від депресії?

Вам потрібна допомога?

Ми допоможемо вам позбавитись від депресії.

Етапи лікування депресії

Етапи лікування гіпнозом

1
1й етап - записатись на консультацію
Записуєтесь на
консультацію
2
2й етап - пройти сеанси гіпнозу
Проходите
сеанси гіпнозу
3
3й етап - без медикаментів
Без шкоди від
медикаментів
4
4й етап - радіти здоровому життю
Радієте
здоровому життю

Коли людина перебуває в стані депресії, вона відчуває, що ніколи не вибереться з-під її тіні. Проте не потрібно впадати у відчай. Навіть сама важка депресія піддається лікуванню. Отримавши компетентну допомогу і підтримку, людина може, і буде почувати себе краще.

Є багато дієвих методів вирішення проблеми депресії: психотерапія, фармакотерапія, дієта і спосіб життя. Відомості про методи лікування депресії допоможуть вам вирішити, які заходи найбільш ймовірно будуть працювати у вашій конкретній ситуації. Не існує миттєвого лікування депресії, але якщо ви готові працювати над собою і дотримуватися рекомендацій, ви зможете позбутися депресії раніше, ніж ви думаєте.

Відомості про методи лікування депресії

Так само, як немає двох людей, що в однаковій мірі страждають від депресії, не існує методу, який однаковою мірою є результативним. Те, що працює для однієї людини, може не працювати для іншої. Кращий спосіб позбутися від депресії — адаптувати можливі варіанти лікування для задоволення ваших потреб.

Корисні відомості:

Зміна способу життя — істотна частина лікування депресії.

Зміна способу життя — проста, але потужна зброя для боротьби з депресією. Іноді це може бути все, що вам необхідно для душевного благополуччя. Навіть якщо вам необхідна психотерапія або медикаментозне лікування, зміна способу життя скоротить ваш шлях до здоров’я.

Зміни способу життя, які допоможуть у боротьбі з депресією:

Біологічні причини депресії

Якщо у вашому конкретному випадку депресія викликана біологічними причинами, психотерапії та антидепресантів буде недостатньо, щоб допомогти вам. Депресія не припинитися поки основна проблема зі здоров’ям не буде виявлена і вилікувана.

Також необхідно переконатися, що ви не приймаєте медикаменти, побічним ефектом яких може бути депресія. Багато захворювань і медикаменти можуть викликати симптоми депресії, у тому числі смуток, втома і незадоволеність. Недостатня функція щитовидної залози, є особливо поширеною біологічною причиною депресії у жінок. Чим більше медикаментів ви приймаєте, тим більше ризик їх несприятливої взаємодії. Це особливо важливо враховувати літнім людям, які часто приймають різні медикаменти кожен день.

Пошук психолога

Якщо ні біологічної причини симптомів вашої депресії, наступним найбільш вірним кроком є пошук фахівця в галузі психічного. Хоча існує безліч напрямків психотерапії, один з найважливіших моментів, які слід враховувати при виборі психолога — ваша зв’язок з цією людиною. Хороший психолог дбатиме, і підтримувати вас в процесі лікування і відновлення.

Як дізнатися, який психолог краще?

Не дивуйтеся, якщо знадобитися кілька спроб, перш ніж ви знайдете хорошого психолога. Ви повинні відчути, що ви можете довіряти, і що ви відчуваєте себе комфортно, ділячись своїми думками. Хороший психолог не чинитиме тиск на вас в процесі лікування. Вибираючи психолога необхідно звертати увагу на його або її кваліфікацію, і на взаємну сумісність психолог — пацієнт.

Психотерапевтичні методи лікування депресії

Психотерапія є надзвичайно ефективним засобом для лікування депресії. Психотерапія надасть вам різноманітні інструменти для боротьби з депресією. У процесі психотерапії ви знайдете навички і знання, які допоможуть запобігти депресії в майбутньому.

Існує безліч напрямків психотерапії. Три найбільш поширених методи, які використовуються для лікування депресії включають когнітивно-поведінковий підхід, міжособистісний підхід, і гіпносугестивний підхід. Часто, використовують змішаний підхід.

Когнітивно-поведінковий підхід навчить вас практичним методам, як змінять негативне мислення і використовувати поведінкові навички в боротьбі з депресією. Психотерапія також допоможе виявити корінь вашої депресії, допоможе зрозуміти, чому ви мислите певним чином, які ваші тригери депресії, і що ви можете зробити, щоб залишатися здоровим.

Гіпносугестивний підхід допоможе внести зміни у ваше сприйняття себе і навколишньої дійсності.

Ось деякі з різноманітних змін:

Якщо Ви заблукали в психотерапії...

Навколишній світ, забарвлений похмурими фарбами депресії, здається гіршим, ніж він є насправді. Якщо процес психотерапії здається важким або хворобливим, не здавайтеся. Якщо ви відкрито обговорюєте ваші почуття і реакції з вашим психологом, він допоможе вам рухатися вперед, і не відступати назад до своїх старих, менш ефективних способів поведінки. Однак, якщо зв’язок з вашим психологом починає відчуватися примусовим або незручним, не бійтеся досліджувати інші варіанти психотерапії. Надійні, довірчі відносини є основою хорошою психотерапії.

Медикаментозне лікування депресії

Найбільш популярні ліки від депресії можуть не бути найбільш ефективними. Депресія — це не тільки хімічний дисбаланс у мозку. Медикаменти можуть допомогти полегшити деякі симптоми середньої і важкої депресії, але це не вирішення основної проблеми, і це, звичайно, що не довгостроковий результат. Антидепресанти володіють побічними ефектами, і дотримуватися техніки безпеки може бути дуже важко. Якщо Ви розглядаєте лікування антидепресантами, вивчіть всі фактори, щоб прийняти усвідомлене, особисте рішення про те, як краще проводити лікування депресії.

Якщо ви приймаєте ліки від депресії, не ігноруйте інші види лікування девресії. Зміни в способі життя і психотерапія не тільки допоможуть прискорити одужання, але і забезпечать навички, які допоможуть запобігти повторенню.

Альтернативні і додаткові методи лікування депресії

Вітаміни і харчові добавки. Якщо ви роздумуєте про альтернативні методи лікування депресії, такі як рослинні лікарські засоби, вітаміни або харчові добавки, ви не самотні. Багато людей, страждаючих депресією, застосовують їх, і вони широко доступні без рецепта.

Багато залежить від того, як ці засоби працюють. Хоча деякі вітаміни і харчові добавки можуть виявитися перспективними альтернативними методами лікування депресії, дослідження ще тривають. Їх ефективність не була науково доведена. Якщо причина симптомів вашої депресії, частково через якийсь дефіцит поживних речовин, ви можете отримати користь з додаткових вітамінних добавок, але це має бути узгоджено з лікарем.

Якщо ви вирішили спробувати природні і рослинні добавки, пам’ятайте, що вони можуть мати побічні ефекти при взаємодії з іншими медикаментами або їжею. Наприклад, звіробій — перспективний засіб, що використовується для лікування легкої і помірної депресії, може перешкодити впливу ліків, таких як препарати для розрідження крові, протизаплідні таблетки і не потребують рецепта антидепресанти. Переконайтеся, що ваш лікар знає, що ви приймаєте.

Інші альтернативні методи лікування депресії

Техніки релаксації і медитації. Хоча дослідження ще триває, техніки релаксації допомагають не тільки зменшити симптоми депресії, але й зняти стрес і підвищити почуття радості і благополуччя. Спробуйте йогу, глибоке дихання, прогресивне розслаблення м’язів, або медитацію.

Акупунктура. Акупунктура — метод використання тонких голок для впливу на певні точки на тілі в терапевтичних цілях, у все більшій мірі використовується для лікування депресії, при цьому деякі наукові дослідження показали обнадійливі результати. Якщо ви вирішили спробувати акупунктуру, переконайтеся, що ви знайшли ліцензованих кваліфікованих фахівців.

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

095 532-27-30

Останнє редагування: 18.02.2020

Також читайте:

Статті по темі:

Статті: гіпноз, психотерапія та психологія

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт з 09:00 до 22:30
сб з 10:00 до 22:30


Адреса:
м. Київ, вул. Івана Мазепи 11А

Карта проїзду в центр гіпнозу та психотерапії

На нашому сайті ви можете оплатити картою
Visa MasterCard

MasterCard

mastercard

Visa
© 2006–2021
Гіпноз. Гіпноз Київ. Лікування гіпнозом.
Центр гіпнозу та психотерапії.

Всі права захищені.