Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp+380955322730

UA

RU

Гіпноз допомагає подолати сором'язливість

Якщо ви сором'язливі і скуті в різних областях вашого життя, якщо сором'язливість заважає вам розвиватися в особистому або професійному напрямку, то наступні рядки повинні бути вам цікаві.

Історія пацієнта: Гіпноз допоміг подолати сором'язливість

Сором'язливий і стриманий, 30 річний Микола, безробітний впродовж декількох місяців, все ще жив зі своїми батьками. Він зізнався, що в розпачі і втомився, і ще щосили намагається подолати недовіру до гіпнозу і психологів. Його кращий друг привів його, мало не силою в кабінет гіпнолога, тому що Микола вже не вірив у те, що рішення його проблеми існує.

Він страждав від сором'язливості, його голос був ледь чутним. У контакті з незнайомими людьми він відчував себе так незручно, що у нього виникали напади кашлю. Він страждав від заїкання, коли хвилювався, у нього ніколи не було близьких стосунків з дівчатами.

Він давно був закоханий у сусідку. Вона нещодавно розлучилася з чоловіком, але він не насмілювався говорити про свої почуття або запросити її на прогулянку. Він вважав себе «негідним», і був дуже засмучений.

Микола відчував тиск з боку свого батька, який в запеклих сутичках наполягав, щоб син знайшов роботу, але, незважаючи на це, Микола шукав роботу без старанності, тому що для нього співбесіди були тортурами. Він відчував, що його сором'язливість заважає йому розвиватися. Він пропустив кілька гідних вакансій, бо вважав свій інтелектуальний потенціал «недостатнім».

Хоча, здавалося, його віра в можливість подолати сором'язливість і позитивних змін низька, ми вирішили почати гіпнотерапію.

Микола зрозумів, що він почав позбуватися від сором'язливості, коли, несподівано для себе, в суперечці зі знайомим зміг відстояти свої аргументи і результат суперечки був набагато більш позитивним, ніж зазвичай. Саме з цього моменту він почав вірити в гіпноз насправді.

До закінчення гіпнотерапії він почав зустрічатися з сусідкою, у нього було три успішних побачення, що дозволило йому переконатися в позитивних змінах. Все його життя прийняло новий напрямок і йому, нарешті, вдалося подолати відсутність у нього впевненості в собі і хворобливе минуле.

Чи замислювалися ви про те, що подолати сором'язливість і зміцнити впевненість у собі може поліпшити життя?

Багато страждають від сором'язливості і невпевненості в собі. Це багато в чому є результатом негативних підсвідомих переконань, які мають великий вплив на багато аспектів життя.

Впевненість — не тільки позитивні переконання про самого себе, коли справи йдуть добре, але й здатність керувати важкими ситуаціями і невизначеністю. Люди, які впевнені в собі, знають, як управляти невизначеністю, залишаючись спокійними, і діють з упевненістю в тому, що мають достатньо ресурсів, щоб впоратися з ситуацією і подолати сором'язливість.

Гіпноз зміцнює впевненість у собі і допомагає подолати сором'язливість

Гіпнотерапія допоможе подолати сором'язливість і перетворитися на впевнену людину з ваших мрій. Ви неодмінно відчуєте різницю в тому, як ви відчуваєте себе, і, як інші сприймають вас.

Зміцнення впевненості в собі починається з нового образу себе, більш позитивного і успішного. Дія гіпнозу призводить до відчутних змін, які включають способи подолати сором'язливість, відчувати і діяти (управління і контроль емоцій) більш ефективно і підходять для будь-яких обставин і ситуацій щодня. Виявляються помітні зміни в здатності бути більш позитивним і впевненим.

Подолати сором'язливість і зміцнити впевненість у собі дає більше варіантів взаємодії з іншими, і, отже, більш повноцінне соціальне життя, можна відчувати себе зручно, виступаючи на публіці, життя буде ставати більш повноцінним і приносити більше задоволення.

Уяви, що тобі забезпечений успіх... на зустрічах і під час спілкування з іншими... Ти смієшся, і схвалюєш себе... Ти став більш відповідальним,... життя підтримує тебе... Ти помітив різницю... і відчув дійсні зміни... Ти більш продуктивно працюєш... ти спокушаєш,... ти став щасливою людиною... з тим життям, про яке можна мріяти...

Гіпноз допоможе зміцнити самооцінку і подолати сором'язливість, зробити самооцінку більш справедливою і об'єктивною, покладатися на свої здібності і реалізувати свої невикористані можливості, щоб зробити життя краще і щасливіше. Спробуйте змінитися, використовуючи гіпноз.

На додаток до гіпнозу, ви, освоїте практику релаксації і самогіпнозу, що дозволить змінити ставлення до проблем повсякденного життя, зміцнити впевненість і самооцінку, а також дозволить вашому тілу виробляти більше серотоніну і ендорфінів, що дасть вам негайне відчуття благополуччя.

Гіпноз визнаний вірним засобом для того щоб подолати сором'язливість і здійснити позитивні зміни в житті людини. Гіпноз не чари, а просто майстерність.

Автор статті

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Останнє редагування: 11.04.2014

Також читайте:

Статті по темі:

Статті: гіпноз, психотерапія та психологія

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижче

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%