Перейти в чат ViberПерейти в чат TelegramПерейти в чат WhatsApp+380955322730


ЙОму зовсім не цікава їжа

2014-09-29

Людмила

Запитання:
Доброго дня.

У нас такі проблеми з їжею: за 13 років він куштува фрукти - яблуко і банан, але це незначить що він сів і з’їв по цілому фрукту,це раз у пів року заставиш так він з’їсть пів банана або яблука. ЙОму зовсім не цікава їжа , діти їдять клубнику, кавун , а він сидить на них дивиться, йому не цікаво навіть скуштувати. Це що стосується фруктів, а овочі це зовсім щось страшне для нас. Ми їмо: макарони, картоплю(тільки пюре або жарену), м’ясо, сир твердий, ковбаса варена. Із супу та борщу вибирається тільки картопля, і все це їсть по небагато івсе окремо коли це макарони тоце макарони, коли м’ясо тоце окремо м’ясо. Каші : рис він хоть попробував, все - інших каш не істнує. Це так ість дитина в 13 років. Ми не хворієм, в нас немає скарг на здоров’я. Але ж він дуже худий. Ми зверталися до врачів, але вони нерозуміють про що ми говоримо. Ті вихователі в дитячому садку чи друзі з якими ми спілкуємося, знаючи як він їсть не розуміють як так можна жити, ще й не ! хворіти. Як тільки побачивши як і що він їсть тільки тоді можна мене як матір зрозуміти, як це важко. Але ж він росте і йому невистачає вітамінів і зараз стали дуже слабі кістки. Бо за останній рік він мав поламаний палець на нозі а зараз грав у футбол і поламав руку він удара м’ячем. Це приблизна картина нашої проблеми. Я хотіла б знати чи можна за допомогою гіпнозу заставити його їсти овочі, фрукти, хоч потроху але всієї їжі що їдять звичайні люди. Дякую!

Відповідь:
Доброго дня Людмила

Потрібно провести діагностику, а лише за її результатами відповідати на ваше запитання. Окрім того, попередньо, має бути проведене повне фізіологічне обстеження, що виключить всі можливі фізіологічні причини.

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Просмотреть все вопросы-ответы

Лікування в нашому центрі

Лікування у нас проводиться:

  • Особисто в центрі
  • Онлайн по всьому світу

Для запису на прийом скористайтесь кнопкою нижче

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт з 09:00 до 20:30
сб з 10:00 до 20:30


Адреса:
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду в центр гіпнозу та психотерапії

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa
MasterCard

Оплата частинами

© 2006–2023
Гіпноз. Гіпноз Київ. Лікування гіпнозом.
Центр гіпнозу та психотерапії.

Всі права захищені.