Я хворію СРК

2014-03-16

Юрій

Запитання:
Доброго дня.

Я хворію СРК уже мінімум роки 3, приносить мені це безліч проблем, коли дізнався що це маловиліковно все тільки погіршилось. Боюсь позору, страх перед відповідальними діями, невідомими подіями, у великих компанія мовчу так як боюсь сказати щось що призведе до позору, уникаю відповідальних рішень. Інколи тривога і паніка не дає спокою. Від цього інколи проявляється депресія з не хотінням жити. Займаюсь фізичною культурою, не курю, не п’ю. В молодшому віці зазнавав великого і стабільно стресу. 20 років. Напишіть будь-ласка ціну лікування СРК, так як я проживаю у Львові, мені буде важко їздити часто в Київ, скільки приблизно часу потрібно було вашим пацієнтам щоб вилікуватися?

Відповідь:
Доброго дня Юрій

Позбутися СРК (Синдром роздратованого кишечника) можливо використовуючи методи психотерапії. Основним методом, який дозволяє позбутися СРК, є КПТ (Когнітивно-поведінкова психотерапія).

Термін лікування складає, в залежності від глибини СРК, терміну захворювання та психологічних характеристик особистості, складає від 5-7ми до 12-15ти прийомів, з частотою раз на тиждень, в деяких випадках даний час може змінюватись. Якщо людина не може з певних причин приїздити є змога працювати на відстані використовуючи систему Skype. Більш чітко про тривалість, частоту та методи лікування можливо говорити за результатами психодіагностичного дослідження. Вартість ви можете дізнатись натиснувши тут.

Мамітько Віталій Андрійович,
психолог, психотерапевт
гіпнолог, гіпнотерапевт

Просмотреть все вопросы-ответы

Наші переваги

Як давно ми працюємо

Працюємо
з 2006 року

Скільки в нас було клієнтів

Клієнтів
більше 6000

Результативність нашої роботи

Результат
більше 96%

Лікування гіпнозом ми проводимо в наступних напрямках:

Записатись
Перейти в чат Viber Перейти в чат Telegram Перейти в чат WhatsApp +380955322730

Телефонуйте нам:
пн – пт з 09:00 до 22:30
сб з 10:00 до 22:30


Адреса:
м. Київ, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду в центр гіпнозу та психотерапії

На нашому сайті ви можете оплатити картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

MasterCard

mastercard

Visa
MasterCard

Оплата частинами

© 2006–2022
Гіпноз. Гіпноз Київ. Лікування гіпнозом.
Центр гіпнозу та психотерапії.

Всі права захищені.